Partneři

Anzen s.r.o. – BOZP a PO

Stavební firma Humpolec – dům na klíč

Bezpečnostní tabulky

Výjimečně Levné zboží zakoupíte v internetovém obchodě eLimal.cz. Nakupujte zboží s tzv. sníženou hodnotou a ušetřete tak stovky až desetitisíce korun.

REKVALIFIKACNI.info – školení, kurzy, semináře

TopKoordinator.cz – koordinátor BOZP na staveništi, koordinace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v Karlovarském a Plzeňském kraji. Součástí služeb je také odborné zpracování plánu BOZP pro bezpečnost práce a ochranu zdraví na staveništi.

BOZP-bezpecnost.czonline školení PO a BOZP rychle, jednoduše a za nejnižší cenu. Služby BOZP a PO komplexně formou outsourcingu.

CRDR – efektivní ONLINE školení bezpečnosti práce a požární ochrany (BOZP a PO) formou interaktivních kurzů přes internet. Školení je vhodné pro všechny druhy podnikatelských činností od živnostníků, přes podnikatele a malé firmy až po korporace a velké firmy.

CRDR – nabízíme moderní způsob dokumentace BOZP a PO přes náš informační BOZP-SYSTEM. Jedná se o ONLINE webovou aplikaci, která je zcela zdarma a zajišťuje přehlednou, rychlou a efektivní správu dokumentace bezpečnosti práce a požární ochrany. Aplikace nabízí mnoho zajímavých a velmi užitečných funkcí, jako například automatické hlídání termínů kontrol, přehled o závadách, poruchách a jiných haváriích, propojení s eŠkolení – online školení BOZP a PO, možnost individuálního propojení s jiným systémem a další.

Výměna odkazů:
Budete-li mít zájem o výměnu odkazů, vložte prosím na své stránky tento kód:

<p>Ing. Lenka Hradilová zajišťuje komplexní servis v <a href=“http://www.hradilova.com/“>BOZP a PO</a> a koordinátora na staveništi.</p>

a pošlete mi na email len.hradilova@seznam.cz svůj kód ke zveřejnění.

Comments are closed.